مراسم يادواره 25 شهيد روستاي پراچان طالقان برگزار شد

شهيدان ما زنده و شاهد اعمال ما هستند و بايد جزء ادامه دهنده گان راه شهيدان باشيم و اگر فاصله بگيريم گمراه خواهيم شد

به گزارش خبرگزاري موج از البرز؛مراسم ياد و خاطره 25 تن از شهداي روستاي پراچان طالقان با حضور جمع کثيري از امت حزب الله ، رزمندگان و مسئولين محلي و نماينده محترم شهرستانهاي ساوجبلاغ ، نظر آباد و طالقان در مجلس شوراي اسلامي حجت الاسلام و المسلمين مفيد کيايي نژاد روز جمعه گذشته بر گزار گرديد .
کيايي نژاد ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي والا مقام از برگزار کنندگان مراسم و امت شهيد پرور تقدير کردند و فرمودند کسي که شکر گزار ملت نباشد شکر گزار خدا هم نيست.
ايشان در ادامه به برخي از مشکلات حوزه هاي انتخابيه خود از جمله مشکل بيکاري جوانان ، مشکل اقتصادي و گراني و مشکل راههاي بعضي از روستاها و عم دسترسي سريع مردم به مراکز و از همه مهمتر مشکل حاشيه جاده طالقان که به واسطه ايجاد سد واقعا متأثر کننده است پرداختند .
در ادامه با اشاره به حديثي از امام علي عليه السلام که فرمودند : مبادا امر به معروف و نهي از منکر را ترک کنيد که اشرار جامعه بر شما مسط خواهند شد بر اهميت امر به معروف و نهي از منکر توجه دادند .
ايشان افزودند دين اسلام به آبياري احتياج دارد و آبياري آن نيز به خون اين شهداست . شهداي ما آنقدر عظمت دارند که مي توانند هفتاد هزار نفر را در قيامت شفاعت کنند . پس من زماني مي توانم انتظار شفاعت داشته باشم که همسو با آنها باشم و اگر خلاف آنها باشم چه انتظاري از آنها مي توانم داشته باشم . شهيدان ما زنده و شاهد اعمال ما هستند و بايد جزء ادامه دهنده گان راه شهيدان باشيم و اگر فاصله بگيريم گمراه خواهيم شد
.


طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال