رفع مشکلات روستاهای طالقان در اولویت مسئولان باشد

مدیر کل امور روستایی استانداری البرز بر رفع مشکلات روستاهای شهرستان طالقان تأکید کرد و گفت: برطرف کردن مشکلات و کمبودهای روستاهای طالقان باید در اولویت کاری مسئولان باشد .

به گزارش خبرگزاری فارس از طالقان، آرش بهادری ظهر امروز در بازدید از روستاهای بخش طالقان اظهار داشت: شهرستان طالقان دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی است که در صورت توجه به آن و رفع مشکلات می‌توانیم بهره‌برداری درستی را از این منطقه داشته باشیم .

وی ادامه داد: برخی از کمبودها و مشکلات در این شهرستان و به ویژه در روستاهای آن سبب شده تا نتوانیم به درستی از توانایی‌ها و ظرفیت‌های آن بهره کافی را ببریم .

این مسئول با تأکید بر این که مسئولان باید تلاش خود را به منظور توسعه خدمات در این شهرستان و روستاهای آن انجام دهند افزود: روستاهای طالقان دارای ظرفیت‌های بسیار بالای گردشگری است لذا باید تمهیدات لازم به منظور جذب گردشگران را انجام داد .

بهادری در ادامه سخنان خود ایجاد راهدارخانه در محورهای مواصلاتی شهرستان طالقان را مهم ارزیابی کرد و گفت: این راهدارخانه‌ها باید در محورهای مواصلاتی این شهرستان ایجاد شود تا در مواقع ضروری از جمله در زمستان و حوادث طبیعی بتوانیم به مردم خدمات دهی کنیم .

مدیر کل امور روستایی استاندار البرز ادامه داد: تجهیز ماشین آلات مجهز و ارائه امکانات کافی به این راهدارخانه‌ها از دیگر اقداماتی است که باید در این شهرستان انجام شود .

بهادری در ادامه سخنان خود به تامین آب کشاورزی به روستاهای این شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: ایجاد کانال آبرسانی به مزارع و لوله گذاری در برخی از مناطق از مهم‌ترین اقداماتی است که باید انجام شود .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به توپوگرافی منطقه و رانش زمین نیز باید اقدامات خدماتی را هر چه سریع‌تر در این شهرستان به انجام رسانیم .

روستاهای دهدر، آسکان، دراپی، گته ده، گراب، ناریان و... از روستاهای شهرستان طالقان به شمار می‌رود .


طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال